درباره ما

انجام پایان نامه

با عنایت حق پا به هفتمین سال از فعالیت می گذاریم و خوشحال از این که سوابق ما نشان از موفقیت ۹۸ درصدی پروژه های محوله دارد.

شریف کام در سال ۱۳۸۹ به همت و تلاش جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را با ترجمه تخصصی متون رشته های صنایع و مکانیک و برق و کامپیوتر آغاز کرد و پس از یک سال ارائه خدماتی همچون انجام پروژه های دانشجویی و شبیه سازی نرم افزاری به مجموعه افزوده شد.

با توجه به ارائه کیفیت بی نظیر در خدمات و بزرگ شدن هسته مرکزی گروه، استقبال از فعالیت ها روز به روز بیشتر شد و منجر به تشکیل کارگروه مشاوره نگارش پایان نامه شد. از سال ۱۳۹۰ فعالیت عمده شریف کام به نگارش و مشاوره پایان نامه اختصاص یافت و رفته رفته تیم تشکیل شده بزرگ تر شد تا بتوان همه رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم تجربی و پایه را پوشش دهد.

در راستای حمایت از لایحه مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تخلف محسوب شدن انجام پایان نامه توسط غیر، فعالیت شریفکام مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است. رسالت شریفکام حمایت از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با ارائه مشاوره انتخاب موضوع و تدریس اصول و روش تحقیق انجام پایان نامه توسط شخص دانشجو می باشد.

توانمند سازی دانشجویان جهت انجام پایان نامه می تواند به پیشبرد اهداف استراتژیک وزارت علوم مبنی بر تربیت فارغ التحصیلان پژوهش محور کمک شایانی کند

بهترین تبلیغ کیفیت کار ماست